Hakkımızda

2012 yılında Afyonkarahisar’da şahıs firması olarak kurulan ve gelişen pazar ve tecrübemizi işimize yansıtarak daha donanımlı ve daha geniş çaplı hale getirdiğimiz “EZO GROUP&İNOVASYON “adlı kuruluşumuzun bir parçası olan “makineelemanlari.com” olarak, o yıldan bugüne edindiğimiz tecrübeyi işimize yansıtarak müşterilerimize sunduğumuz hizmeti en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

       

En iyi makine elemanlarını, internet teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkan, geçtiğimiz günden bugüne en uygun fiyatla, orijinal ürün temin eden bir kuruluş olmayı hedefledik ve bu doğrultuda ilerliyoruz.

 

Donanımlı teknik ekibimiz, satış ekibimiz ve online satış sitemiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasında danışmanlık etmekte, gerek direkt satış gerekse proje bazlı çalışmalarda tedarikçi olarak hizmet vermekteyiz.

 

 

makineelemanlari.com;

 

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanabilmesi için geniş ve donanımlı stok yapısı,

 

  • Güvenilir ve hızlı teslimat konusunda istikrarlı,

 

  • Ürün çeşitliliğini gelişen pazar ve talep doğrultusunda sürekli güncelleyen ve genişleten,

 

  • Müşterileriyle sipariş, teklif, tedarik, ödeme, vade/iptal ve iade gibi tüm süreçlerinde net olarak ilgilenen, kısacası her konuda “ÇÖZÜM ODAKLI” bir kuruluştur.