G-J2TV3GTR5Y

33109 Art Konik Makaralı Rulman

45x80x26  mm

Konik Makaralı Rulman

Yerli Malı

Made in Türkiye

Konik makaralı rulmanlar konik biçimde yuvarlanma elemanlarına sahip rulmanlardır. Parçalarına ayrılabilirler.

Metrik ve inç olarak adlandırılırlar. Makaralar, kafes tarafından teğetsel ve eksenel olarak, dış bileziğin üzerinde bulunan büyük omuz tarafından yönlendirilirler.

Makara ve yuvarlanma yolu arasında doğrusal temas olduğundan, konik makaralı rulmanlar ağır radyal yükleri bir yönde taşıyabilir. Ayrıca, konik yuvarlanma elemanlarının neden olduğu büyük temas açısına sahip olduklarından radyal yükten daha büyük tek yönlü eksenel yükü desteklerler. Çifter çifter yerleştirildiğinde her iki yönde eksenel yükleri de destekleyebilirler. Orta derece devir hızlarında çalışabilirler.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

33109 Art Konik Makaralı Rulman 45x80x26 mm

  • 168,51TL
  • Vergiler Hariç: 142,81TL

Hızlı Teslimat

Ürününüz Aynı Gün Kargo ile Gönderilecektir

Güvenli Alışveriş

Web Sitemiz 256Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır

Etiketler: 33109 rulman, art, rulman, 45x80x26, konik rulman, rulman fiyatları, ucuz rulman, konik makaralı rulman, tek sıra konik makaralı rulman rulman, yerli rulman, 45x80x26